Apie mane

Apie mane

apie mane

Raminta Gudelytė-Bagdonė

Kasdien užduodu klausimus ne tik tam, kad jus pažinčiau, bet ir dėl to, kad jūs patys geriau pažintumėte save.

Esu mama, vaikų ir paauglių psichologė, Lietuvos psichologų sąjungos narė. Kasdien konsultuoju įvairaus amžiaus vaikus, jų tėvus (globėjus) bei ugdytojus. Padedu tėvams teisminiame skyrybų procese. Dirbu su vaikais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių.

Galvoju, kad tėvystė vienas spalvingiausių žmogaus gyvenimo nuotykių. Kartais tai ramus pasivaikščiojimas pušyne, o kartais rimti amerikietiški kalneliai su visais savo pakilimais ir nuosmukiais. Po tokių nuotykių iš balos sausas neišlipsi: mintys, emocijos, klausimai, neramumai, baimės… su tuo kasdien susiduria daugelis tėvų. Būna ir taip, kad nežino, kur tiek visko padėti, kaip nuraminti mintis, kaip paleisti emocijas, kaip atrasti džiaugsmą tėvystėje.

Kasdien džiaugiuosi galėdama išklausyti, padėti suprasti, nurimti. O nurimus ir jėgų veikti atsiranda, tik nereikia skubėti - svarbu daryti tik tai, ką galime, o tai, ko negalime padaryti, geriau palikti ramybėje.

Jeigu jaučiate, kad norite pasikalbėti, pasitarti, pasitikslinti ar tiesiog besąlygiškai pabūti, užpildykite registracijos formą ir laukite mano žinutės. Niekur vykti nereikės - konsultuoju nuotoliniu būdu.

Darykite tik tai, ką galite padaryti, o dėl to, ko negalite, nesukite sau galvos.

Pasikalbėkime